Rekolekcje dla I LO 18 - 20 IV 2011

W wielkim tygodniu, od poniedziałku do środy rekolekcje wielkopostne dla I LO głosił w naszym kościele ks. Maciej Krulak. Jest on kapłanem diecezji kaliskiej, ale też dyrektorem Diecezjalnego Centrum Duchowości „Samotnia” w Parzynowie koło Kobylej Góry (wielkopolska), moderator filii poznańskiej Ruchu Światło-Życie. Jest obecnie moderatorem krajowym Krucjaty Wyzwolenia Człowieka założonej przez ks. Franciszka Blachnickiego. Do działania "Oazy" założonej przez tego ostatniego ks. Maciej Krulak nawiązywał w prowadzonych rekolekcjach.

Poniżej kilka zdjęć ze Mszy św. w środę o godzinie 9.00.

Procesyjne wejście na Mszę św.

Uczniowie i nauczyciele I LO im. Jana Kasprowicza w kościele św. Krzyża.

Ks. Maciej Krulak.

Wszyscy słuchamy rekolekcji.

Młodzi "buntownicy" w krótkiej pantonimie (skeczu ?) o tym co dziś dziwi nas bardziej jako młodzieżowy wyraz buntu.

piątek,
    20 października 2017