Menu

Polecamy strony

  Ogłoszenia Duszpasterskie

  4 Niedziela Wielkanocna, 22.04.2018 r.

   

  1.Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.15 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w tym roku będą obchodziły Rocznicę I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa!

  2.Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klasy III Gimnazjum odbędzie się we wtorek na Mszy Świętej o godz. 17.00 w kościele.

  3.Młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne z o. Piotrem. W środę kl. II gimnazjalne i czwartek kl. VII na godz. 18.00 do salki parafialnej obok caritasu.

  4.Jutro obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski i naszej Archidiecezji. Msze Święte w naszym kościele o godz. 07:30 i 17:00.

  5.W następną niedzielę pragniemy uczcić setną rocznicę święceń kapłańskich św. Maksymiliana. Zapraszamy na godz. 15.00 na wspólna modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia i cząstką różańca świętego, z rozważaniami opartymi na pismach św. Maksymiliana. Po modlitwie zapraszamy na herbatę, kawę i ciasteczko do klasztoru. 

  6.Dziś zbieramy ofiarę do puszki na remont dachu na naszym kościele. Dziękujemy za każdy dar serca.

  7.Z tyłu kościoła na stoliku leży darmowy biuletyn liturgiczny z czytaniami i komentarzami z dzisiejszej niedzieli. Zachęcamy do zabrania i osobistej czy rodzinnej lektury.

  8.W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Katarzyna Klessa, śp. Jan Lipiński i śp. Marianna Raczkowska . Wieczny odpoczynek…

   

   

  Wyszukiwanie

  Dzisiaj jest

  niedziela,
  22 kwietnia 2018

  (112. dzień roku)

  Święta

  Niedziela, IV Tydzień Wielkanocny
  Rok B, II
  Czwarta Niedziela Wielkanocna

  Sonda

  Jaki dział naszych stron internetowych jest Tobie najbardziej potrzebny - kliknij odpowiedź

  Informacje parafialne

  Aktualności i kronika

  Grupy i wspólnoty

  Nasza świątynia

  Kontakt

  Przydatne linki


  Licznik

  Liczba wyświetleń strony:
  186351