19 Niedziela Zwykła, 13.08.2017 r.

1.W czasie wakacyjnym nie zapominajmy o Panu Bogu. Przy nawiedzaniu kościołów w letnie upały pamiętajmy o odpowiednim stroju - zakryte ramiona, spodnie i spódnice za kolana. W miesiącu sierpniu starajmy się zachować trzeźwość.

2.We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym wakacyjnym. W tym dniu uczestnictwo w Eucharystii jest obowiązkowe, tak jak w niedzielę. Na zakończenie Mszy Świętych będzie obrzęd poświęcenia kwiatów i ziół.

3.Zapraszamy na 4 dniową pielgrzymkę do POLSKIEJ FATIMY na Krzeptówkach do Zakopanego i sanktuarium ECCE HOMO grobu św. Brata Alberta w terminie 18-21 września. Na trasie pielgrzymki: Częstochowa, Kraków, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Zakopane. Szczegóły na plakacie w gablocie i na stronie parafialnej. Zapisy u o. Piotra lub w zakrystii po mszy świętej.

4.W poniedziałek obchodzimy Święto św. Maksymiliana, patrona naszej zakonnej Prowincji, patrona naszego Domu Zakonnego w Inowrocławiu. Msze Święte z ucałowaniem relikwii o godz. 07:30 i 17:00.

5.W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej spotkanie w klasztorze grupy biblijnej.

6.W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności:

- śp. Felicja Wabich

Wieczny odpoczynek …