4 Niedziela Wielkanocna, 22.04.2018 r.

1.Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.15 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci, które w tym roku będą obchodziły Rocznicę I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa!

2.Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klasy III Gimnazjum odbędzie się we wtorek na Mszy Świętej o godz. 17.00 w kościele.

3.Młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie formacyjne z o. Piotrem. W środę kl. II gimnazjalne i czwartek kl. VII na godz. 18.00 do salki parafialnej obok caritasu.

4.Jutro obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski i naszej Archidiecezji. Msze Święte w naszym kościele o godz. 07:30 i 17:00.

6.Dziś zbieramy ofiarę do puszki na remont dachu na naszym kościele. Dziękujemy za każdy dar serca.

7.Z tyłu kościoła na stoliku leży darmowy biuletyn liturgiczny z czytaniami i komentarzami z dzisiejszej niedzieli. Zachęcamy do zabrania i osobistej czy rodzinnej lektury.

8.W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp. Katarzyna Klessa, śp. Jan Lipiński i śp. Marianna Raczkowska . Wieczny odpoczynek…

niedziela,
    22 kwietnia 2018