3 Niedziela Zwykła, 21 stycznia 2018r.

1.Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania z kl. 7 szkoły podstawowej zapraszamy na spotkanie formacyjne z o. Piotrem we wtorek 23 stycznia na godz. 18 do salki parafialnej.

2.Zapraszamy na wspólne kolędowanie przy żłóbku, szczególnie rodziny z dziećmi, w następna niedzielę na godz. 15.00.

3.Taca z ostatniej niedzieli, przeznaczona na cele inwestycyjne, czyli obecnie na remont dachu na naszym kościele, wyniosła 3268 zł. Dziękujemy za każde wsparcie. Dziś można złożyć ofiarę do puszki na ten sam cel.

4.Z tyłu kościoła na stoliku leży darmowy Biuletyn Liturgiczny z czytaniami dzisiejszej niedzieli i komentarzami. Zachęcamy do zabrania i osobistej czy rodzinnej lektury.

5.Plan kolędy na najbliższy tydzień:

22 stycznia (poniedziałek) – ul. Świętego Ducha 88 blok nr III i nr od 80 do 84 oraz ul. Świętego Ducha 88 blok nr IV, V i nr 88a

23 stycznia (wtorek) – ul. Świętego Ducha (parzyste) od nr. 104 do 122 oraz ul. Mieszka I 16 kl. I i II

24 stycznia (środa) – ul. Mieszka I 16 kl. III oraz ul. Mieszka I 14 kl. I

25 stycznia (czwartek) – ul. Mieszka I 14 kl. II i III oraz ul. Mieszka I 14 kl. IV i V

26 stycznia (piątek) – ul. Mieszka I 12 kl. II i III oraz ul. Mieszka I 12 kl. I i ul. Mieszka I 10 kl. V

27 stycznia (sobota) – ul. Mieszka I 10 kl. I i II oraz ul. Mieszka I 10 kl. III i IV

Kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w sobotę o godz. 15.00.

W czasie trwania kolędy nieczynna jest kancelaria parafialna. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać po Mszach Świętych w kościele.

Cały plan kolędy wywieszony jest w gablocie parafialnej i na naszej stronie internetowej.

Jeśli ktoś nie może przyjąć kapłana w wyznaczonym terminie, prosimy o zgłoszenie, aby umówić się na dogodny dzień.

6.W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Nikolas Szczerbicki. Wieczny odpoczynek….

wtorek,
    23 stycznia 2018