Menu

Polecamy strony

  Ogłoszenia Duszpasterskie

  28 Niedziela Zwykła, 14.10.2018 r.

   

  1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, sprawowane o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na modlitwę różańcową w poniedziałek, środę i piątek na godz. 16.30.

  2.Dziś obchodzimy kolejny Dzień Papieski. Z tej okazji możemy wesprzeć swoją ofiarą Dzieło Nowego Tysiąclecia, fundujące stypendia dla uzdolnionej młodzieży.

  3.W związku z przypadającym w poniedziałek 15 października Dniem Dziecka Utraconego, na Cmentarzu Komunalnym w Inowrocławiu tego dnia o godz. 10.00 odbędzie się pogrzeb przedwcześnie utraconych dzieci, a o godz. 19.00 w Kaplicy Szpitalnej zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Rodziców i rodzin tych dzieci. Do tej wspólnej modlitwy, zadumy i refleksji nad wartością życia ludzkiego zaprasza Kapelan Szpitala.

  4.W roku świętego Józefa Kaliskiego zapraszamy na pielgrzymkę do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Wyjazd w sobotę 20 października o godz.  6.30 z parkingu przy Bazylice, powrót około 18.00. Koszt 35 złotych. Zapisy do 15 października w biurze parafii Zwiastowania NMP.

  5.W poniedziałek 22 października na Mszy Świętej o godz. 17.00 i zaraz po niej odbędzie się spotkanie dla młodzieży z klas VII przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

  6.Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Przyjmujemy wymienianki roczne i jednorazowe - odczytywane w oktawie Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła leżą kartki, które można wziąć ze sobą, wypełnić i przynieść do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Na kartkach prosimy zaznaczyć jakie mają być to wymienianki: roczne czy jednorazowe.

  7. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont dachu i wieży naszego kościoła. Dziękujemy za każdy dar serca.

  8.Z tyłu kościoła na stoliku leży darmowy biuletyn liturgiczny z czytaniami i komentarzami z dzisiejszej niedzieli. Zachęcamy do zabrania i osobistej czy rodzinnej lektury.

  9.W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Roman Senski. Wieczny odpoczynek…

   

   

   

  Wyszukiwanie

  Dzisiaj jest

  środa,
  17 października 2018

  (290. dzień roku)

  Święta

  Środa, XXVIII Tydzień zwykły
  Rok B, II
  Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

  Sonda

  Jaki dział naszych stron internetowych jest Tobie najbardziej potrzebny - kliknij odpowiedź

  Informacje parafialne

  Aktualności i kronika

  Grupy i wspólnoty

  Nasza świątynia

  Kontakt

  Przydatne linki


  Licznik

  Liczba wyświetleń strony:
  197970