W dzisiejszą sobotę 11.01.2014 r. podczas Mszy św. o godzinie 18:00 już po raz drugi gościliśmy pana Bogusława Olszonowicza, który zaprzyjaźnił się z naszą parafią. Mogliśmy wspólnie śpiewać kolędy i wysłuchać świątecznych piosenek oraz kilku utworów zespołu "Czerwone Gitary", na które tak długo czekaliśmy. Godzinny występ był gromko oklaskiwany przez publiczność, która chętnie śpiewała razem z wykonawcą. Już nie możemy doczekać się kolejnego przyjazdu pana Bogusława do naszej parafii.

sobota,
    21 lipca 2018

Sobota, XV Tydzień zwykły
    Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Apolinarego, biskupa i męczennika