Ksiądz Przemysław obchodzi imieniny 30 października. Wieczorna Msza św. sprawowana była w jego intencji, zamówiona rzez parafialne koło Żywego Różańca. Na koniec Mszy św. życzenia składała młodzież i przedstawiciele wspólnot parafialnych. Jednym z prezentów była tzw. "Margaretka" czyli przyrzeczenie odmawiania modlitwy dożywotnio za wybranego księdza przez siedem osób. Każda z tych osób modli się w jego intencji w stałym dniu tygodnia. Poniżej zdjęcia ze Mszy św:

Dzisiejszy solenizant.

Z powodu remontu ławki ciągle były daleko od ołtarza. Ale szczęśliwie to już koniec betonowania na ten rok.

Za ks. proboszczem, po jego bokach, siedzą dwaj klerycy z naszej parafii - Daniel i Łukasz.

Życzenia składają dziewczęta ze scholi. Więcej z nich śpiewałało podczas Mszy św. na chórze.

Po dziewczętach kolej na przedstawicieli ministrantów i lektorów.

Panie z Żywego Różańca składają życzenia imieninowe.

Skoro podchodzono z życzeniami wg. starszeństwa, przyszła kolej na członków Towarzystwa św. Wojciecha.

Solenizant z bukietami kwiatów.

A po Mszy św. przyszła pora na pamiątkowe zdjęcie członków "Margaretki" z ks. Przemysławem.

sobota,
    21 lipca 2018

Sobota, XV Tydzień zwykły
    Dzień Powszedni albo wspomnienie Najświętszej Maryi Panny w sobotę albo wspomnienie św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła albo wspomnienie św. Apolinarego, biskupa i męczennika